Social media

Web &

Digital

Zbudujemy Twój Wizerunek w internecie

Podejmij się współpracy z profesjonalistami. Korzystając z usług id3ntity otrzymasz pełne wsparcie wykwalifikowanego zespołu.

Nigdy nie powiemy Ci, że czegoś nie da się zrobić! Wspólnie omówimy Twoje potrzeby i znajdziemy rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron. Sprawdź nasze usługi z zakresu Webdevelopment.

Zalety CMS WordPress:

  •  Nieograniczone możliwości rozwoju
  •  Łatwość edycji
  •  Przyjazny dla Google
  •  Szereg dodatków
  •  Niskie koszty utrzymania

Kompleksowe tworzenie stron WordPress

Decydując się na naszą ofertę tworzenia stron WordPress otrzymujesz kompleksowy zakres usług od zebrania informacji o Twoich potrzebach, przez opracowanie struktury nowej strony www, dopasowanie szablonu lub przygotowanie dedykowanej grafiki po wdrożenie strony WordPress ze wszystkimi treściami na serwer online. To wszystko z zachowaniem najnowszych trendów, pełną mobilnością strony tak aby dobrze wyglądała zarówno na monitorze jak i telefonie. Każda strona internetowa WordPress, która wychodzi z naszej agencji jest testowana i optymalizowana. Sama optymalizacja strony internetowej jest obecnie bardzo ważna (zwłaszcza przy wykorzystaniu gotowego szablonu WordPress) ze względu na szybkość ładowania strony oraz jej parametry brane pod uwagę przez wyszukiwarkę Google. W naszej ofercie zawsze znajdziesz punkt z optymalizacją strony ponieważ zależy nam, abyś od samego początku nie tracił klientów ze względu na zbyt długie ładowania się strony lub problemy z jej pozycjonowaniem.

Tworzymy strony z wykorzystaniem WordPressa od 2012 roku i przez ten czas zebraliśmy ogromny bagaż doświadczeń. Dlatego wybierając naszą ofertę otrzymasz profesjonalną stronę WordPress, która zostanie przygotowana z myślą przynoszenia korzyści dla Ciebie lub Twojej firmy.

Masz pomysł ?

Zacznijmy współpracować!

Back to top